Vrijwilliger

Onze vrijwilligers zijn het kloppend hart van SOS wilde dieren. We zijn elke dag op zoek naar helpende handen en mensen die hun schouders onder ons project willen zetten. Je kunt aan de slag in een aangename omgeving, tussen de dieren met natuurlijk ook ruimte voor een babbel. Ben je dierenvriend en wil je meehelpen om deze dieren terug vrij te laten in de natuur, neem dan contact op via info@soswildedieren.be of 0468/ 28 23 68. We spreken graag me jou af voor een kennismaking. 

Wil je graag deel uitmaken van ons team, kijk dan welke taak voor jou is weggelegd! 

  • Dierverzorging
  • Ophaling van wilde dieren
  • Interventies (vangen van dieren)
  • Educatie (o.a. gidsen)
  • Publiciteit (tijdschrift, website…)
  • Bouwen constructies
  • Schilderen van kooien
  • Kooien reinigen 
  • Voedselteam